Pořad bohoslužeb

Den Liturgická slavnost Hodina Bohoslužba
NE
21. 4.
4. NEDĚLE VELIKONOČNÍ (neděle Dobrého pastýře) 07:30 Bílovice: Za Ferdinanda a Marii Švrčkovi, za rodiče z obojí strany, za živou a zemřelou rodinu a duše v očistci.
09:00 Žižkov: Za Alžbětu a Ernesta Šomogyovi, živou i zemřelou rodinu Kišovu, Šomogyovu, Petrů, duše v očistci a živou víru v rodinách..
10:30 Bílovice: Za Vladimíra Silného , rodiče a boží požehnání a ochranu Panny Marie , pro živou rodinu
14:00 Bílovice: svátostné požehnání
PO
22. 4.
pondělí 4. velikonočního týdne 17:30 Bílovice: Za Václava a Miladu Bělochovi, a živou a †rodinu a duše v očistci
ÚT
23. 4.
svátek sv. Vojtěcha, biskupa a mučedníka Dnes mše sv. není
ST
24. 4.
sv. Jiří, mučedníka 16:30 Žižkov: za Jiřinu Hasilovu k 1. výročí, manžela, živou i † rodinu Hromkovu
17:30 Bílovice: ( volná intence )
ČT
25. 4.
svátek sv. Marka, evangelisty 17:30 Bílovice: Za Jana Očenáška, syna, zetě a za živou i zemřelou rodinu .

26. 4.
pátek 4. velikonočního týdne 16:30 Žižkov: Za Ludmilu a Josefa Duškovi, dvoje rodiče, sourozence, za živou a mrtvou rodinu a za duše v očistci.
17:30 Bílovice: za rodiče Grofovi a Urbánkovi a živou a † rodinu a duše v očistci
SO
27. 4.
sobota 4. velikonočního týdne 07:15 Bílovice: ( volná intence )
12:00 Bílovice: svatba beze mše Denisa Grofová ∞ Filip Riess
17:30 Zaječí: ( volná intence )
NE
28. 4.
5. NEDĚLE VELIKONOČNÍ 07:30 Bílovice: Za Vlastu Zapletalovu, sourozence, rodiče a duše v očistci, a za živou a †rodinu
09:00 Žižkov: Za Františka Junga, dvoje rodiče, živou a zemřelou rodinu, duše v očistci.
10:30 Bílovice: Za Ignáce a Marii Blahovy, dceru Marii, živou a zemřelou rodinu a duše v očistci.
14:00 Bílovice: prosba za úrodu - procesí

Příležitostná oznámení v neděli 21. dubna 2024:

Vážení farníci,
     rád bych poděkoval Vám všem, kteří se jako donátoři podílíte prostřednictvím fondu Puls na materiální podpoře kněží a života Vaší farnosti.  Také díky Vaší podpoře bylo možné po čtyřech letech částečně valorizovat mzdy kněží naší diecéze.
     Společně jsme v posledních letech překonali náročné období covidové pandemie, energetické krize i nárůst inflace. Pevně věřím, že doba kterou prožíváme, by mohla být dobrou příležitostí k růstu naší velké rodiny malých dárců.
     Proto Vás zvu, abyste se připojili k akci „Teď by to šlo!“
     Přidejte se k více než 8 500 donátorům naší diecéze a svým darem podpořte kněze, a zároveň svoji farnost, která získá bonus za každého nového donátora.
     Děkuji všem donátorům, kteří již zareagovali na postní výzvu a podle svých možností navýšili svůj pravidelný dar, a také bych chtěl povzbudit ty, kteří tuto možnost zvažují.
     Pokud vnímáte, že „teď by to šlo“ registrujte se na www.donator.cz  nebo prostřednictvím kontaktních osob ve Vaší farnosti.

S vděčností za Vaši velkorysost a s požehnáním

Pavel Kafka, správce fondu PULS

Manželské ohlášky

Filip Riess z Velkých Bílovic a Denisa Grofová z Velkých Bílovic si dne 27. 4. 2024 ve 12.00 hodin ve Velkých Bílovicích udělí svátostné manželství. Pokud je někomu známa nějaká překážka tohoto zamýšleného manželství, je povinen ji oznámit duchovnímu správci.

Jsme zváni na benefiční duchovní koncert Vox Vini v sobotu 4. 5. od 18.30 hod. Podrobnosti viz plakátek na nástěnce.

POŘAD BOHOSLUŽEB I V APLIKACI
FARNOST DO KAPSY