Nadcházející pořad bohoslužeb

Den Liturgická slavnost Hodina Bohoslužba
NE
21. 4.
4. NEDĚLE VELIKONOČNÍ 07:30 Bílovice: Za Ferdinanda a Marii Švrčkovi, za rodiče z obojí strany, za živou a zemřelou rodinu a duše v očistci.
09:00 Žižkov: Za Alžbětu a Ernesta Šomogyovi, živou i zemřelou rodinu Kišovu, Šomogyovu, Petrů, duše v očistci a živou víru v rodinách..
10:30 Bílovice: Za Vladimíra Silného , rodiče a boží požehnání a ochranu Panny Marie , pro živou rodinu
14:00 Bílovice: prosba za úrodu - procesí
PO
22. 4.
pondělí 4. velikonočního týdne 17:30 Bílovice: Za Václava a Miladu Bělochovi, a živou a †rodinu a duše v očistci
ÚT
23. 4.
svátek sv. Vojtěcha, biskupa a mučedníka Dnes mše sv. není
ST
24. 4.
sv. Jiří, mučedníka 16:30 Žižkov: za Jiřinu Hasilovu k 1. výročí, manžela, živou i † rodinu Hromkovu
17:30 Bílovice: ( volná intence )
ČT
25. 4.
svátek sv. Marka, evangelisty 17:30 Bílovice: Za Jana Očenáška, syna, zetě a za živou i zemřelou rodinu .

26. 4.
pátek 4. velikonočního týdne 16:30 Žižkov: Za Ludmilu a Josefa Duškovi, dvoje rodiče, sourozence, za živou a mrtvou rodinu a za duše v očistci.
17:30 Bílovice: za rodiče Grofovi a Urbánkovi a živou a † rodinu a duše v očistci
SO
27. 4.
sobota 4. velikonočního týdne 12:00 Bílovice: svatba beze mše? Denisa Grofová ∞ Filip Riess
17:30 Zaječí: ( volná intence )
NE
28. 4.
5. NEDĚLE VELIKONOČNÍ 07:30 Bílovice: Za Vlastu Zapletalovu, sourozence, rodiče a duše v očistci, a za živou a †rodinu
09:00 Žižkov: Za Františka Junga, dvoje rodiče, živou a zemřelou rodinu, duše v očistci.
10:30 Bílovice: Za Ignáce a Marii Blahovy, dceru Marii, živou a zemřelou rodinu a duše v očistci.
14:00 Bílovice: svátostné požehnání

Příležitostná oznámení v neděli 21. dubna 2024:

Vážení farníci,
     rád bych poděkoval Vám všem, kteří se jako donátoři podílíte prostřednictvím fondu Puls na materiální podpoře kněží a života Vaší farnosti.  Také díky Vaší podpoře bylo možné po čtyřech letech částečně valorizovat mzdy kněží naší diecéze.
     Společně jsme v posledních letech překonali náročné období covidové pandemie, energetické krize i nárůst inflace. Pevně věřím, že doba kterou prožíváme, by mohla být dobrou příležitostí k růstu naší velké rodiny malých dárců.
     Proto Vás zvu, abyste se připojili k akci „Teď by to šlo!“
     Přidejte se k více než 8 500 donátorům naší diecéze a svým darem podpořte kněze, a zároveň svoji farnost, která získá bonus za každého nového donátora.
     Děkuji všem donátorům, kteří již zareagovali na postní výzvu a podle svých možností navýšili svůj pravidelný dar, a také bych chtěl povzbudit ty, kteří tuto možnost zvažují.
     Pokud vnímáte, že „teď by to šlo“ registrujte se na www.donator.cz  nebo prostřednictvím kontaktních osob ve Vaší farnosti.

S vděčností za Vaši velkorysost a s požehnáním

Pavel Kafka, správce fondu PULS